PT75R-1260-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT75R-1260-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT75R-1260-VM
Številka dela PT75R-1260-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11549 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75R-1260-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 75µH Višina - sedež (maks.) 1.390" (35.31mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 75µH Unshielded Toroidal Inductor 7.4A 35 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Trenutna ocena 7.4A