PTHF25-894H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-894H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-894H
Številka dela PTHF25-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7294 pcs Podatkovni list PTHF25-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Molybdenum Permalloy(MPP) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 25µH Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Trenutna ocena 12.8A
Tok - nasičenost 13.5A