PTKM100R-30SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTKM100R-30SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM
Podatkovni listi: PTKM100R-30SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM100R-30SM
Številka dela PTKM100R-30SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11459 pcs Podatkovni list PTKM100R-30SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKMR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTKM100R-30SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm)
Frekvenca - Samozadostna 6MHz natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Trenutna ocena 1.5A
Tok - nasičenost 230mA