PTKM250-40SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTKM250-40SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM
Podatkovni listi: PTKM250-40SM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM250-40SM
Številka dela PTKM250-40SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17123 pcs Podatkovni list PTKM250-40SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN3386
PTKM250-40SM BULK 100
PTKM25040SM
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 1.05A 360 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 1.05A Tok - nasičenost 250mA