PTKM25R-894VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTKM25R-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM25R-894VM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM25R-894VM
Številka dela PTKM25R-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7133 pcs Podatkovni list PTKM25R-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKMR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM25R-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 25µH Višina - sedež (maks.) 1.400" (35.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 12 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Trenutna ocena 12.8A
Tok - nasičenost 6.6A