PTKM75R-59H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75R-59H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75R-59H
Številka dela PTKM75R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11413 pcs Podatkovni list PTKM75R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKMR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 75µH Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 5.9A
Tok - nasičenost 3A