S0402-2N2F1B
pregled izdelka
Številka dela: S0402-2N2F1B
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Podatkovni listi: S0402-2N2F1B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-2N2F1B
Številka dela S0402-2N2F1B Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2253 pcs Podatkovni list S0402-2N2F1B.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 18 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-2N2F1B 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 2.2nH Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.5GHz natančen opis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 950mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0402-2N2F1
S0402-2N2F1
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM