S0402-47NJ3S
pregled izdelka
Številka dela: S0402-47NJ3S
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Podatkovni listi: S0402-47NJ3S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-47NJ3S
Številka dela S0402-47NJ3S Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2107 pcs Podatkovni list S0402-47NJ3S.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 19 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-47NJ3S 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 47nH Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.1GHz natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max Trenutna ocena 150mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0402-4N7F1
S0402-4N7F1
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
Na zalogi: 4771 pcs
Prenesi: S0402-4N7F1.pdf
RFQ
S0402-47NJ3C
S0402-47NJ3C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Na zalogi: 2480 pcs
Prenesi: S0402-47NJ3C.pdf
RFQ
S0402-47NJ3
S0402-47NJ3