S0402-4N7G1
pregled izdelka
Številka dela: S0402-4N7G1
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
Podatkovni listi: S0402-4N7G1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-4N7G1
Številka dela S0402-4N7G1 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5669 pcs Podatkovni list S0402-4N7G1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 14 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-4N7G1 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 4.7nH Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.7GHz natančen opis 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0402-4N7G1B
S0402-4N7G1B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
Na zalogi: 3214 pcs
Prenesi: S0402-4N7G1B.pdf
RFQ
S0402-4N7F3D
S0402-4N7F3D
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 4841 pcs
Prenesi: S0402-4N7F3D.pdf
RFQ
S0402-4N7G1E
S0402-4N7G1E
Prenesi: S0402-4N7G1E.pdf
S0402-4N7G1D
S0402-4N7G1D
Prenesi: S0402-4N7G1D.pdf
S0402-4N7G1C
S0402-4N7G1C