S0402-56NH3D
pregled izdelka
Številka dela: S0402-56NH3D
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: S0402-56NH3D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-56NH3D
Številka dela S0402-56NH3D Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8789 pcs Podatkovni list S0402-56NH3D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 21 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-56NH3D 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 56nH Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 100mA