S0402-6N8G1C
pregled izdelka
Številka dela: S0402-6N8G1C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
Podatkovni listi: S0402-6N8G1C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 805 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-6N8G1C
Številka dela S0402-6N8G1C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 805 pcs Podatkovni list S0402-6N8G1C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 19 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-6N8G1C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 6.8nH Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.8GHz natančen opis 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 600mA