S0603-15NJ3C
pregled izdelka
Številka dela: S0603-15NJ3C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Podatkovni listi: S0603-15NJ3C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-15NJ3C
Številka dela S0603-15NJ3C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3003 pcs Podatkovni list S0603-15NJ3C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 32 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-15NJ3C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 15nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 4GHz natančen opis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 700mA