S0603-22NH3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S0603-22NH3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Podatkovni listi: S0603-22NH3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-22NH3
Številka dela S0603-22NH3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7926 pcs Podatkovni list S0603-22NH3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 35 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-22NH3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 22nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 3GHz natančen opis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 700mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-22NH3C
S0603-22NH3C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Na zalogi: 1237 pcs
Prenesi: S0603-22NH3C.pdf
RFQ
S0603-22NH3D
S0603-22NH3D
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8598 pcs
Prenesi: S0603-22NH3D.pdf
RFQ
S0603-22NH2C
S0603-22NH2C
Prenesi: S0603-22NH2C.pdf
S0603-22NH3S
S0603-22NH3S
Prenesi: S0603-22NH3S.pdf
S0603-22NJ1
S0603-22NJ1
Prenesi: S0603-22NJ1.pdf
S0603-22NH2E
S0603-22NH2E
Prenesi: S0603-22NH2E.pdf
S0603-22NH3B
S0603-22NH3B
Prenesi: S0603-22NH3B.pdf
S0603-22NH2
S0603-22NH2
Prenesi: S0603-22NH2.pdf
S0603-22NH3E
S0603-22NH3E