S0603-33NG1D
pregled izdelka
Številka dela: S0603-33NG1D
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Podatkovni listi: S0603-33NG1D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-33NG1D
Številka dela S0603-33NG1D Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6359 pcs Podatkovni list S0603-33NG1D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 37 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-33NG1D 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 33nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.3GHz natančen opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 600mA