S0603-33NH1E
pregled izdelka
Številka dela: S0603-33NH1E
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Podatkovni listi: S0603-33NH1E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-33NH1E
Številka dela S0603-33NH1E Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4738 pcs Podatkovni list S0603-33NH1E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 37 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-33NH1E 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 33nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.3GHz natančen opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-33NH2B
S0603-33NH2B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Na zalogi: 5496 pcs
Prenesi: S0603-33NH2B.pdf
RFQ
S0603-33NH1C
S0603-33NH1C
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 1437 pcs
Prenesi: S0603-33NH1C.pdf
RFQ
S0603-33NH1
S0603-33NH1