S0603-3N3J3B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S0603-3N3J3B
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Podatkovni listi: S0603-3N3J3B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-3N3J3B
Številka dela S0603-3N3J3B Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8797 pcs Podatkovni list S0603-3N3J3B.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 18 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-3N3J3B 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 3.3nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 6GHz natančen opis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 700mA