S0603-47NH3C
pregled izdelka
Številka dela: S0603-47NH3C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Podatkovni listi: S0603-47NH3C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-47NH3C
Številka dela S0603-47NH3C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1501 pcs Podatkovni list S0603-47NH3C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 35 @ 200MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-47NH3C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz
Induktivnost 47nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 2GHz natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Trenutna ocena 600mA