S0603-5N6J3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-5N6J3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Podatkovni listi: S0603-5N6J3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-5N6J3
Številka dela S0603-5N6J3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14507 pcs Podatkovni list S0603-5N6J3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 18 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-5N6J3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 5.6nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.8GHz natančen opis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 700mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-5N6J3S
S0603-5N6J3S
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Na zalogi: 2672 pcs
Prenesi: S0603-5N6J3S.pdf
RFQ
S0603-5N6J3B
S0603-5N6J3B
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8109 pcs
Prenesi: S0603-5N6J3B.pdf
RFQ
S0603-5N6J3D
S0603-5N6J3D
Prenesi: S0603-5N6J3D.pdf
S0603-68NF1
S0603-68NF1
Opis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Prenesi: S0603-68NF1.pdf
S0603-5N6J2D
S0603-5N6J2D
Prenesi: S0603-5N6J2D.pdf
S0603-5N6J3E
S0603-5N6J3E