S0603-68NH1C
pregled izdelka
Številka dela: S0603-68NH1C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Podatkovni listi: S0603-68NH1C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-68NH1C
Številka dela S0603-68NH1C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1470 pcs Podatkovni list S0603-68NH1C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 34 @ 200MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-68NH1C 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-68NG3S
S0603-68NG3S
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Na zalogi: 812 pcs
Prenesi: S0603-68NG3S.pdf
RFQ
S0603-68NG3E
S0603-68NG3E
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 3424 pcs
Prenesi: S0603-68NG3E.pdf
RFQ
S0603-68NH1
S0603-68NH1