S0603-82NH2B
pregled izdelka
Številka dela: S0603-82NH2B
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Podatkovni listi: S0603-82NH2B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-82NH2B
Številka dela S0603-82NH2B Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5168 pcs Podatkovni list S0603-82NH2B.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 34 @ 150MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-82NH2B 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz
Induktivnost 82nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Trenutna ocena 400mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-82NH3
S0603-82NH3
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Na zalogi: 9160 pcs
Prenesi: S0603-82NH3.pdf
RFQ
S0603-82NH2
S0603-82NH2
Proizvajalci: API Delevan