S1008-221J
API DelevanAPI Delevan
S1008-221J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM
Podatkovni listi: S1008-221J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008-221J
Številka dela S1008-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 47365 pcs Podatkovni list S1008-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008-221J 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 323MHz natančen opis 220nH Shielded Inductor 930mA 130 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 930mA