S1008R-333K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-333K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-333K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Podatkovni listi: S1008R-333K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-333K
Številka dela S1008R-333K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39706 pcs Podatkovni list S1008R-333K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7893TR
S1008R-333K TR 500
S1008R333K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz natančen opis 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Max Trenutna ocena 125mA