S1008R-681H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-681H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-681H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM
Podatkovni listi: S1008R-681H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-681H
Številka dela S1008R-681H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31845 pcs Podatkovni list S1008R-681H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-681H 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 186MHz natančen opis 680nH Shielded Inductor 750mA 200 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 750mA