S1210-104H
API DelevanAPI Delevan
S1210-104H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210-104H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD
Podatkovni listi: S1210-104H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1210-104H
Številka dela S1210-104H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 55980 pcs Podatkovni list S1210-104H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210-104H 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 100µH Shielded Inductor 127mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Trenutna ocena 127mA