S1210R-273K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-273K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210R-273K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: S1210R-273K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1210R-273K
Številka dela S1210R-273K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63762 pcs Podatkovni list S1210R-273K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena DN7917TR
S1210R-273K TR 500
S1210R273K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Trenutna ocena 201mA