S1812R-332G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-332G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-332G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
Podatkovni listi: S1812R-332G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-332G
Številka dela S1812R-332G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20131 pcs Podatkovni list S1812R-332G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-332G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 61MHz natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 534mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Trenutna ocena 534mA