S4924R-273J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM
Podatkovni listi: S4924R-273J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-273J
Številka dela S4924R-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31318 pcs Podatkovni list S4924R-273J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-273J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 38MHz natančen opis 27µH Shielded Inductor 504mA 1.19 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.19 Ohm Max Trenutna ocena 504mA
Tok - nasičenost 195mA