S4924R-564K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-564K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
Podatkovni listi: S4924R-564K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-564K
Številka dela S4924R-564K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46058 pcs Podatkovni list S4924R-564K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-564K 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.7MHz natančen opis 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max Trenutna ocena 171mA
Tok - nasičenost 40mA