SDS130R-472N
API DelevanAPI Delevan
SDS130R-472N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS130R-472N
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 2.5A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDS130R-472N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDS130R-472N
Številka dela SDS130R-472N Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 2.5A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5485 pcs Podatkovni list SDS130R-472N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)