SP1008R-472G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1008R-472G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM
Podatkovni listi: SP1008R-472G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008R-472G
Številka dela SP1008R-472G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17215 pcs Podatkovni list SP1008R-472G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1008R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1008R-472G 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 372mA 817 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 817 mOhm Max Trenutna ocena 372mA