SP1812R-332J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-332J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812R-332J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812R-332J
Številka dela SP1812R-332J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49563 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1812R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1812R-332J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 1.06A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 1.06A
Tok - nasičenost 1.15A