SPD125-124M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-124M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-124M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 1.1A 250 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-124M
Številka dela SPD125-124M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 1.1A 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 19077 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125-124M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost 1.1A