SPD127R-824M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-824M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-824M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 650MA 1.4 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-824M
Številka dela SPD127R-824M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 650MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45913 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD127R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD127R-824M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 820µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 650mA
Tok - nasičenost 650mA