SPD73R-474M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-474M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73R-474M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 380MA 4.18 OHM
Podatkovni listi: SPD73R-474M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73R-474M
Številka dela SPD73R-474M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 380MA 4.18 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57788 pcs Podatkovni list SPD73R-474M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)