SPD74R-394M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-394M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD74R-394M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 400MA 2.85 OHM
Podatkovni listi: SPD74R-394M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPD74R-394M
Številka dela SPD74R-394M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 400MA 2.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62407 pcs Podatkovni list SPD74R-394M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD74R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD74R-394M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 2.85 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.85 Ohm Max Trenutna ocena 400mA
Tok - nasičenost 400mA