A-TB350-TJ10U
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB350-TJ10U
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM
Podatkovni listi: A-TB350-TJ10U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB350-TJ10U
Številka dela A-TB350-TJ10U Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62784 pcs Podatkovni list A-TB350-TJ10U.pdf
Dolžina žice 6-7mm Žični merilnik ali obseg - mm² 1.5mm²
Žični merilnik ali območje - AWG 16-26 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.34 Nm (3.0 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija -
Velikost vijaka M2 Pozicije na ravni 10
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.138" (3.50mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 10 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.437" (11.10mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti -
natančen opis 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 10A