A-TB350-TT06
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB350-TT06
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM
Podatkovni listi: A-TB350-TT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB350-TT06
Številka dela A-TB350-TT06 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72016 pcs Podatkovni list A-TB350-TT06.pdf
Dolžina žice 5-6mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 16-28 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Navor - vijak 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Sklop zaključka Screw Serija -
Velikost vijaka M2 Pozicije na ravni 6
Plug Wire Entry 90° Višina tona 0.138" (3.50mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 6 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.441" (11.20mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Interlocking (Side)
natančen opis 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 10A