A-TB350-TV08SB
pregled izdelka
Številka dela: A-TB350-TV08SB
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB350-TV08SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB350-TV08SB
Številka dela A-TB350-TV08SB Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72547 pcs Podatkovni list A-TB350-TV08SB.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 16-28 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Serija A-TB350 Vijačna nit M2
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 8
Višina tona 0.138" (3.50mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja 45° (135°) Angle with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti - natančen opis 8 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
Tok 10A Kontaktni material - Obloga Brass