A-TB381-ED20SB
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB381-ED20SB
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB381-ED20SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB381-ED20SB
Številka dela A-TB381-ED20SB Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26639 pcs Podatkovni list A-TB381-ED20SB.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 16-24 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.245 Nm (2.17 Lb-In)
Serija A-TB381 Vijačna nit M2
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 20
Višina tona 0.150" (3.81mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti - natančen opis 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
Tok 8A Kontaktni material - Obloga Brass - Tin Plated