A-TB381-TV23SB
pregled izdelka
Številka dela: A-TB381-TV23SB
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB381-TV23SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB381-TV23SB
Številka dela A-TB381-TV23SB Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27122 pcs Podatkovni list A-TB381-TV23SB.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 16-28 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Serija A-TB381 Vijačna nit M2
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 23
Višina tona 0.150" (3.81mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja 45° (135°) Angle with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti - natančen opis 23 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
Tok 10A Kontaktni material - Obloga Brass - Tin Plated