A-TB500-TB17
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB500-TB17
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB500-TB17.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB500-TB17
Številka dela A-TB500-TB17 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31538 pcs Podatkovni list A-TB500-TB17.pdf
Zaključek žice Screw - Leaf Spring, Wire Guard Žični merilnik 14-22 AWG
Napetost 250V Navor - vijak 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Serija A-TB500 Vijačna nit M3
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 17
Višina tona 0.197" (5.00mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 17 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Tok 16A Kontaktni material - Obloga -