A-TB500-VG19SB
pregled izdelka
Številka dela: A-TB500-VG19SB
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM
Podatkovni listi: A-TB500-VG19SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB500-VG19SB
Številka dela A-TB500-VG19SB Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26727 pcs Podatkovni list A-TB500-VG19SB.pdf
Dolžina žice 6-7mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 14-22 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Navor - vijak 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija -
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 19
Plug Wire Entry 90° Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 19 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.575" (14.60mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti -
natančen opis 19 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 10A