A-TB508-OQ03CH
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-TB508-OQ03CH
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM
Podatkovni listi: A-TB508-OQ03CH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB508-OQ03CH
Številka dela A-TB508-OQ03CH Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359828 pcs Podatkovni list A-TB508-OQ03CH.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 3
Plug Wire Entry - Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 3 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave 90°, Right Angle Lastnosti -
natančen opis 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole Trenutni - UL 20A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)