A-TB508-TJ15
pregled izdelka
Številka dela: A-TB508-TJ15
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB508-TJ15
Številka dela A-TB508-TJ15 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21112 pcs Podatkovni list
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 16-24 AWG Napetost - UL 150V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak -
Sklop zaključka Screw Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 15
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 15 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije -
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Usmerjenost glave - Lastnosti -
natančen opis 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 6A