A-TB508-VJ21H
pregled izdelka
Številka dela: A-TB508-VJ21H
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB508-VJ21H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB508-VJ21H
Številka dela A-TB508-VJ21H Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23672 pcs Podatkovni list A-TB508-VJ21H.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 12-30 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serija A-TB508 Vijačna nit M3
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 21
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Tok 20A Kontaktni material - Obloga Brass