A-TB750-OQ10CV
pregled izdelka
Številka dela: A-TB750-OQ10CV
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM
Podatkovni listi: A-TB750-OQ10CV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB750-OQ10CV
Številka dela A-TB750-OQ10CV Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65227 pcs Podatkovni list A-TB750-OQ10CV.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 10
Plug Wire Entry - Višina tona 0.295" (7.50mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 10 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije -
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 20A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.157" (4.00mm)