A-TB750-VJ14V
pregled izdelka
Številka dela: A-TB750-VJ14V
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka TERMINAL BLOCK
Podatkovni listi: A-TB750-VJ14V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A-TB750-VJ14V
Številka dela A-TB750-VJ14V Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis TERMINAL BLOCK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26986 pcs Podatkovni list A-TB750-VJ14V.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 12-30 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serija A-TB750 Vijačna nit M3
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 14
Višina tona 0.295" (7.50mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 14 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
Tok 20A Kontaktni material - Obloga -