ABTB-400-02-SR1
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ABTB-400-02-SR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABTB-400-02-SR1
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka LED CONNECTOR
Podatkovni listi: ABTB-400-02-SR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABTB-400-02-SR1
Številka dela ABTB-400-02-SR1 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis LED CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 310625 pcs Podatkovni list ABTB-400-02-SR1.pdf
Žični merilnik - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija -
Višina tona 0.157" (4.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ABTB-400-02-SR1-ND
ABTB40002SR1
AE11576TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število pozicij 2 Tip montaže Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Cipele parjenja - Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Barva ohišja White Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis SSL Connector 2 Position Blade and Receptacle, Hermaphroditic Board to Board 0.157" (4.00mm) Solder
Trenutna ocena 6A Kontaktni material Phosphor Bronze