AT-K-26-4-S/1000
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AT-K-26-4-S/1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT-K-26-4-S/1000
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 1000'
Podatkovni listi: AT-K-26-4-S/1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT-K-26-4-S/1000
Številka dela AT-K-26-4-S/1000 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1297 pcs Podatkovni list AT-K-26-4-S/1000.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Reel
Druga imena A0043R-1000
AT-K-26-4-S/1000-R
ATK264S1000R
delovna temperatura -
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava -
Dolžina - razširjena tuljava - Dolžina 1000' (304.80m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Silver
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta - Širina kabla 0.189" (4.80mm)
Vrsta kabla Straight Višina kabla 0.097" (2.46mm)