AT-K-26-6-B/500
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AT-K-26-6-B/500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT-K-26-6-B/500
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500'
Podatkovni listi: AT-K-26-6-B/500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT-K-26-6-B/500
Številka dela AT-K-26-6-B/500 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1804 pcs Podatkovni list AT-K-26-6-B/500.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Reel
Druga imena A0062R-500
AT-K-26-6-B/500-R
ATK266B500R
delovna temperatura -
Število vodnikov 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava -
Dolžina - razširjena tuljava - Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Black
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta - Širina kabla 0.267" (6.80mm)
Vrsta kabla Straight Višina kabla 0.097" (2.46mm)